Ben jij lid van een van de commissies van Het Hofland?
En wil jij namens jouw commissie een aanvraag indienen voor verspreiding van content? Klik dan op de button!


Voor commissies

Ledenadministratie

ledenadministratie@hethofland.nl

  • Carineke Verwaart

Betaalpas

betaalpas@hethofland.nl

  • Jolanthe Straver

Barcommissie

barcommissie@hethofland.nl

  • Monique van Os
  • Rene van Os
  • Vacature

PR commissie

pr@hethofland.nl

  • Vivian van Brussel
  • Jan den Hartog
  • Nico Boeve
  • Vivian Hegeman

Sponsor commissie

sponsor@hethofland.nl

  • Roland Brand
  • Erwin de Graaff
  • Jasper van der Bas
  • Ferenc van Rijnsoever

Digitaal afhangbord

afhangbord@hethofland.nl

  • Hélène Zwiers

Clubhuisbeheer

  • Vacature

 Schoonmaak

  • MKB Schoon (extern)
  • Rina van de Lagemaat (dekens)

Lief & Leed

liefenleed@hethofland.nl

  • Len Blom

Idee

idee@hethofland.nl

Technisch Platform

technischplatform@hethofland.nl

  • Sander Tuitel
  • Gert Dorsman
  • Vivian Hegeman
  • Laura den Haan

Competitiezaken

competitie@hethofland.nl

  • Hélène Zwiers
  • Sabine Smit

Evenementen Commissie

event@hethofland.nl

Vacant

Jeugdcommissie

jeugd@hethofland.nl

  • Esmeralda Leeman
  • Janneke van der Linden
  • Rianne Pluut
  • Saskia Monnichmann
  • Belinda Brand
  • Jerome de Wit

Clubkampioenschappen Senioren

seniorenck@hethofland.nl

  • Joke Dubbeldam
  • Vacant
  • Vacant

Clubkampioenschappen Jeugd

jeugdck@hethofland.nl

  • Sabine Smit
  • Madelon Buscop
  • Carin Nagtegaal
  • Evelien Stolk

Swaneveld Open toernooi Senioren

opentoernooi@hethofland.nl

  • Chantal van Poppelen
  • Eveline Gerwig
  • Ronald Swaneveld
  • Hiske van der Zweep
  • Jolanthe Straver

Bert de Vos Toernooi / 50+ Toernooi

50plus@hethofland.nl

  • George Hamel
  • Bir Muste
  • Miranda de Jong

VAT (Vrijdagavond Tennis)

vat@hethofland.nl

  • Marleen van Trierum

Samenwerking Stichting Exploitatie Tennispark Het Hofland

  • Arno Korenhof

Baanbeheer

  • Wim Kortlever

Tuinbeheer

  • Jeroen’s Tuinen (extern)
  • Ina Nagel
  • Melly van Wetering
  • Mieke Hegeman
Share